Twoje gwarancje

Pierwszorzędna jakość

Wszystkie produkty są dostępne na zasadzie wyłączności w Editions Atlas. Prawie 50 lat doświadczenia w branży wydawniczej utwierdza nas w przekonaniu, że oferowane przez nas dzieła i serie kolekcjonerskie spełniają najwyższe standardy wydawnicze i niezmiennie znajdują zadowolonych odbiorców.

 

Szybka i pewna dostawa

Wszystkie nasze produkty trafiają do Kupującego przesyłką pocztową bezpośrednio na adres domowy Kupującego w ciągu 3-4 tygodni od złożenia zamówienia.

 

Pełne prawo do zwrotu i reklamacji

Wszystkie produkty i przesyłki Editions Atlas objęte są pełną gwarancją prawną do zwrotu i reklamacji. Jeśli z jakichkolwiek powodów miałbyś poczuć się nieusatysfakcjonowany towarem, masz 14 dni, aby odesłać go bez konieczności podawania przyczyn takiej decyzji. Gdy tylko dotrze do nas przesyłka zwrotna, rachunek i należność zostają anulowane.

 

Bez ryzyka

Editions Atlas nie działa na zasadzie „klubu“; kupujących nie obowiązują zatem minimalne limity zamówień. Wierzymy, że najlepszą zachętą do kupna naszych produktów będzie ich jakość, jak i bardzo korzystne ceny. Jeśli zdecydujesz się zaprenumerować którąś z kolekcji Editions Atlas, będziesz miał prawo w dowolnym momencie zakończyć swój abonament bez konieczności podawania powodów tej decyzji – wystarczy stosowna informacja telefonicznie lub listownie.

 

Ceny nie do pobicia

Ogromny wybór naszych produktów jest dostępny non stop po bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy w stanie zagwarantować je dzięki temu, że unikamy pośredników handlowych, a towar dostarczamy pocztą bezpośrednio do Klienta. Tym sposobem możemy jednocześnie zapewnić wysoką jakość i ekskluzywny, ograniczony limitowanym nakładem charakter naszych publikacji, modeli i kolekcji.

 

 

Łatwy sposób płatności

Za każdy produkt Editions Atlas płacisz dopiero po otrzymaniu przesyłki i załączonego formularza płatności.

Twój koszyk

Artykuł

ilość

cena

Usuń

Razem bez kosztów dostawy

Koszty dostawy

Razem