Szanowni Klienci,

Niniejszym informujemy, iż zamawianie nowych kolekcji nie jest już możliwe.

Wszystkim naszym klientom gwarantujemy jakość oraz obsługę na dotychczasowym poziomie i zapewniamy, że będą mogli Państwo wzbogacić swoje kolekcje w zwykłym rytmie.

Mogą Państwo w prosty sposób zarządzać swoimi kolekcjami, logując się na swoje konto w Strefie Klienta. To bardzo proste: wystarczy wpisać poniżej numer klienta oraz swoje nazwisko, zgodne z danymi widniejącymi na fakturze.

Grupa De Agostini stale opracowuje nowe kolekcje modeli i makiet, które dostępne są na stronie ModelSpace, www.model-space.com, stanowiącej punkt odniesienia dla wszystkich miłośników modelarstwa oraz miniatur kolekcjonerskich. Cieszymy się, że możemy polecić Państwu ich produkty. Klikając na poniższy banner, mogą Państwo bezpośrednio odwiedzić ich stronę internetową.

Korzystając z okazji, chcieliśmy Państwu podziękować za zaufanie i za wybór naszych produktów.

Editions Atlas

 

Masz już konto?
Zarejestruj się!
Pierwsza wizyta?
Utwórz konto za pomocą paru kliknięć!

* Pola obowiązkowe

Połączenie nie powiodło się.

Zapomniałeś swojego adresu e-mail?
Abyśmy mogli przypomnieć Ci adres e-mail zapisany przy rejestracji w Strefie Klienta, wypełnij poniższe pola, które umożliwią nam Twoją identyfikację.
Najczęściej zadawane pytania
Gdzie mogę znaleźć mój nr klienta?
Twój numer klienta odnajdziesz na fakturze dołączonej do paczki. Znajduje się w górnym lewym rogu faktury. Składa się z 9 cyfr przed "/".
Zapomniałeś hasła?
Prosimy o podanie adresu e-mail używanego przy logowaniu do Strefy Klienta. Na ten adres prześlemy Ci wiadomość e-mail, która umożliwi Ci podanie nowego hasła.

Twój koszyk

Artykuł

ilość

cena

Usuń

Razem bez kosztów dostawy

Koszty dostawy

Razem