Mój świat dinozaurów: 5 figurek do zabawy + 1 książka
Oferta powitalna
Bez długoterminowych zobowiązań

5 figurek do zabawy

+ 1 książka Tyrannosaurus Rex

+ 1 panoramiczny plakat

21,90zł Koszty przesyłki gratis


Dane osobowe

Mój świat dinozaurów: 5 figurek do zabawy + 1 książka "Tyrannosaurus Rex".

Książka inspiruje dzieci do zainteresowania się fascynującym światem zdominowanym przez wymarłe gigantyczne gady i do nauki czytania. Figurki pomagają w rozwoju wyobraźni poprzez wymyślanie i odtwarzanie opowieści.


Zestaw, który Twoje dziecko pokocha!

Twoje dziecko pozna fascynujący świat dinozaurów dzięki przepięknie ilustrowanej książce. Poprzez opowiadania, zabawę i naukę odkryje, jak żyły te przedziwne i potężne gady, zanim całkowicie wymarły 65 milionów lat temu – a następnie będzie odtwarzać ich przygody lub wymyślać swoje własne - tak jak dzieci lubią najbardziej! Format stworzony specjalnie dla małych dziecięcych rączek i duże ilustracje zapewnią Wam spędzenie wielu wspólnych ciekawych chwil. Doskonała do głośnego czytania, nauki czytania i świetnej zabawy. 

24 strony

Format: 20 x 20 cm

Pięć uroczych figurek, którymi Twoje dziecko będzie się długo bawić!

Urocze figurki przywracają do życia świat dinozaurów. Twojemu dziecku nigdy nie znudzi się zabawa w przygody tymi ogromnymi gadami. Pięknie opowiedziane opowiadania pozwalające na rozwijanie własnej fantazji oraz wyobraźni, jak również na tworzenie dalszych ich przygód. Figurki zostały zaprojektowane z myślą o zabawie. Gwarantują świetną rozrywkę Twojemu dziecku i przeżywanie wielu radosnych chwil!

 

- Brontosaurus mama 18 x 14 cm


-T-Rex tata 17 x 13,5 cm


- Dino jajo 4,6 x 3,8 cm


- T-Rex mama 12 x 10,5 cm


- T-Rex dziecko 7 x 6 cm

Odkryj pradawny, fascynujący świat razem z Twoim dzieckiem!

Ekscytująca i pełna zabawy nauka razem z dinozaurami! Dinozaury potrafią absolutnie oczarować każde dziecko. Który z nich był największy, a który najmniejszy? Jak wyglądały, gdzie i jak długo żyły? Dlaczego wymarły? Wyobrażasz sobie, ile pytań zada Twoja pociecha, kiedy tylko odkryje te imponujące pradawne zwierzęta? Nawet najmniejsze dzieci uwielbiają oglądać rysunki przerażających gadów i chcą dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Dlaczego tak dziwnie wyglądały, gdzie spały oraz co jadły? Dzięki wyjątkowym książkom w tej wspaniałej kolekcji Twoje dziecko może zagłębić się w fascynujący świat dinozaurów i we wspaniałych opowieściach o nich.

Twoje prezenty:

W pierwszej przesyłce:


- fantastyczny panoramiczny plakat pokazujący świat dinozaurów/ Format: 88x14 cm

 

W drugiej przesyłce:

- duża mata / ze zmywalnego tworzywa. Wymiary: 1 x 1 metr
- kosz na figurki dinozaurów / Wymiary: H 58, Ø 40 cm

Twój koszyk

Artykuł

ilość

cena

Usuń

Razem bez kosztów dostawy

Koszty dostawy

Razem