Legendarny NRD-owski  motor z końca lat 50-tych
Oferta powitalna
Bez długoterminowych zobowiązań

Model motocykla MZ ES 250

19,90zł Koszty przesyłki gratis


Dane osobowe

Legendarny NRD-owski motor z końca lat 50-tych

Zastosowanie blachy zamiast aluminium w legendarnym MZ ES 250 sprawiło, że w Niemczech pojazd zyskał przydomek "Eisenschwein" (w Polsce nazywano go "Jaskółka"). Wytrzymały jednocylindrowy silnik dwusuwowy tego imponującego motocykla umożliwiał ówczesnym kierowcom osiągać prędkość 110 km/h w warunkach drogowych. Teraz zachwyt znawców i kolekcjonerów wzbudzi wierny model MZ ES 250, który dostępny jest jedynie w Editions Atlas. Dodaj gazu i zaparkuj już dziś ten wspaniały egzemplarz kolekcjonerski u siebie w domu!


MZ ES 250 - Ikona przemysłu motocyklowego NRD!


TYPOWY I MODNY
Wysoko podniesiony i wówczas bardzo nowoczesny błotnik MZ ES 250 był zgodny z ówczesną modą – ważny i zgodny z oryginałem detal Waszego ekskluzywnego modelu.
 
WYGODNY
Dwa pojedyncze tapicerowane siedzenia zapewniały komfortową jazdę – i były modelowane przez ekspertów z Editions Atlas z należytą dbałością o szczegóły.
 
ORYGINALNY LAKIER
Ekskluzywny model został starannie i wiernie odtworzony – aż do oryginalnego lakieru z wieloma ręcznie wykonanymi detalami.
 
AUTENTYCZNY
Podobnie jak w oryginalnej maszynie: sakwy na tylnym błotniku. Kolejne miejsca do przewożenia bagażu znajdowały się za boczną obudową i pod siedzeniami.
 
RARYTAS NIETRACĄCY WARTOŚCI
Model posiada wszystkie charakterystyczne cechy oryginału. To replika najwyższej jakości, która zawsze będzie podziwiana przez miłośników i znawców motoryzacji.
 

Dla fanów i znawców historycznych motocykli!

"Motocykle z Zschopau – nowoczesne i niezawodne", tak reklamowano wschodnioniemiecką markę motocyklów MZ. I rzeczywiście: popularne "emzetki"
z państwowej fabryki Motorradwerk Zschopau górowały nad innymi nowoczesną techniką. Już od 1919 roku produkowano tam motocykle marki DKW, później IFA,
a następnie MZ, które były popularne nie tylko w NRD. Saksońskie jednoślady cieszyły się dużym powodzeniem na ówczesnym rynku. Były ważnym środkiem transportu
w krajach Bloku Wschodniego.

Kolekcja „East European Motorbikes“ przeznaczona dla miłośników historycznych motocykli z byłych krajów socjalistycznych

Ta unikatowa kolekcja motocykli produkowanych w krajach Bloku Wschodniego po drugiej wojnie światowej została opracowana przez naszych specjalistów
z najdrobniejszymi detalami wzorując się na oryginalnych modelach. Między nimi znajdziesz legendarne motory z NRD, Czechosłowacji, Węgier. Dzięki Editions Atlas możesz zebrać cenną kolekcję, którą można zakończyć w dowolnym czasie zgodnie z Twoim życzeniem.

Twoje prezenty:


Z 2. wysyłką:
Tabliczka magnetyczna Csepel Pannonia 250
 
Z 3. wysyłką:
Witrynka do prezentacji kolekcji
 

Twój koszyk

Artykuł

ilość

cena

Usuń

Razem bez kosztów dostawy

Koszty dostawy

Razem